No w końcu wróciłem z tego…

4 czerwca 2020

No w końcu wróciłem z tego kuriozalnego bana za hiperbolizacje w kontekście arcydzieła dokumentu jakim było Nic Się Nie Stało. Tytuł tak bardzo prawdziwy bo po tym dokumencie rzeczywiście nic się nie stało, ba dokument nic nowego nie dodał do tej sprawy, a był jedynie przyczynkiem do tego, że Borys Szyc teraz otrzymuje pogróżki, Kuba Wojewódzki musiał sobie zapewnić ochronę, a TVP oczywiście się tasowało bo dokument fenomenalnie się obejrzał.

Wracam na łono naszego kochanego mirko w czasie, w którym jest mi absolutnie wstyd za część ludzi piszących tutaj w kontekście tragicznej śmierci George’a Floyda, która była przyczynkiem do wielkiej fali protestów w stanach zjednoczonych jak i poza nią przeciw brutalności policji i rasizmowi. Niestety wykopki jak to wykopki zobaczyły tylko włamania, do sklepów dewastacje pomników na czele z bogu winnym Kościuszko (no ale sorry ja się nie dziwię, że w stanach nie wiedzą kto to bo co niby mają o nim mówić na historii no przydałoby się, ale pewnie są inne tematy ważniejsze dla amerykanów). I tak potępiam jak najbardziej te bezsensowne kradzieże, ale idąc za słowami Travora Noah te zamieszki te włamania to efekt tej fali frustracji kiedy to miliony amerykanów stracili swoją pracę w wyniku pandemii koronawirusa i no cóż jesteśmy tylko ludźmi. Śmieszy mnie również to ślepe podążanie za głosem TVP i mediów im przylegającym, a także głosem Donalda Trumpa, który podczas tego tygodnia moim zdaniem całkowicie pogrzebał jakiekolwiek szanse na reelekcje, głoszące że to ta wstrętna ha tfu ANTIFA prowokuje ludzi, a Floyd to był AKTOR Porno, NARKOMAN i co najgorsze RAPER i nikt nie powinien za nim płakać.

Poniżej utwór PIG FEET wyprodukowany prze Terrace Martina odpowiedzialnego za część utworów z To Pimp A Butterfly Kendricka Lamara gdzie wokalnie udzielił się Denzel Curry, którego brata też zabił policjant i Daylyt. Ponadto na saksofonie Kamasi Washington. Właśnie ten utwór wywołał u mnie wręcz ciarki i smutek ile to niewinnych ludzi w tak głupi sposób i to z ręki ludzi, którzy mają nas bronić stracili swoje życie.

Więc no cóż Quo Vadis użytkownicy portalu wykop peel teoretycznie tego znanego ze śmiesznych obrazków, a teraz to chyba bardziej z rzekomo śmiesznych obrazków o charakterze rasistowskim.

#usa #blacklivesmatter #rap #yeezymafia #denzelcurry #muzyka #protest

No Comments

Comments are closed.