siemanko, ja już pomału…

siemanko, ja już pomału kończe z wykopem, także nie sapcie mi, że deklarowałem gdzieś tam się nie udzielać bo slowo honoru czlowieka w internecie jest uja warte co juz spory procent z was pokazało

W międzyczasie przybiegam do was z niusikiem co trapowy bejger odjaniepawla na jbzdy, typ jest nieugięty, dla tych 1k viewsów na youtubie zrobi wszystko, tymbardziej, że dzieki skoordynowanej akcji jbzd & wykop latają tam już jego fotki i dane (tak, tam też grozi pozwami). To jedno z jego wielu multikont więc znają go już tam wszyscy. Dziennie pisze szacunkowo 50 postów na wzór tych pokazanych poniżej. Jak daleko ten człowiek jest się w stanie posunąć, by osiągnąć swój cel. Jaka jest jego intencja i co on w ogole ma w głowie. Czy zdaje sobie sprawe z potencjalnych zagrożeń? Czy wie, że piszą do mnie dziesiątki jbzdkow zebym udostepnil jego real dane ?

Zachęcam do obczajki i nie namawiam do nienawisci, jedynie chciałem się z wami podzielić tym szokującym materiałem. Mogłby to byc dobry materiał na znalezisko, jeżeli komuś chce się kopać i podniosl już szczęke z podłogi ze zdumienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical #patostreamy #muzyka #jebzdzidy #urzednicza

Dodatkowo oznaczam pogromcow trapowego bejgera i zielonke „niby w delegacji” z jbzdy w trapowym problemie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@dziki @stulejarzysta @shaddyV